VÅRE TJENESTER

Hos Scanmark får du alt under samme tak. Scanmark tilbyr alt innen profilering med ledende kompetanse innen profil- og gaveartikler. I tillegg har vi bred faglig kompetanse innen grafisk- og webdesign.

HOS SCANMARK FÅR DU ALT UNDER SAMME TAK!

Scanmark tilbyr alt innen profilering med ledende kompetanse innen profil- og gaveartikler.

I tillegg har vi bred faglig kompetanse innen grafisk- og webdesign. Vi hjelper deg også med bildekor, skilting og foliering samt premier og gravering. Les mer om våre tjenester ved å klikke på ønsket fagfelt under.

PROFILARTIKLER

GAVEARTIKLER

BEKLEDNING

GRAFISK DESIGN

WEBDESIGN

TRYKKSAKER

BILDEKOR

SKILT & DEKOR

PREMIER & GRAVERING

Vil du snakke med en av våre dyktige medarbeidere?

NOEN AV VÅRE KUNDER

Vi har mange spennende kunder og anser oss som heldige som får arbeide med ulike utfordringer hver dag. Vår kundeportfolio er svært innholdsrik og logoene under viser bare et lite utdrag av noen av våre kunder.

 

VÅRE PROFILEKSPERTER

Lurer du på noe? Ta kontakt med en av våre profileksperter. Vi hjelper deg gjerne.

Raymond Grønning

Daglig leder


+47 77 00 25 00

+47 908 44 470

raymond@scanmark.no

Arne Grønning

Gründer/Seniorselger


+47 77 00 25 00

+47 900 88 022

arne@scanmark.no

Åse Liv Henningsen

Profilrådgiver


+47 77 00 25 00

+47 901 57 919

aase@scanmark.no

Aina Lillegård Løtveit

Profilrådgiver


+47 77 00 25 00

+47 997 96 869

aina@scanmark.no

VÅRE DESIGNERE

Lurer du på noe? Ta kontakt med en av våre designere. Vi hjelper deg gjerne.

Roland Strand

Grafisk designer RRA


+47 77 00 25 00

+47 984 41 670

roland@scanmark.no

Roger Johnsen

Grafisk designer


+47 77 00 25 00

+47 916 67 199

roger@scanmark.no

VÅR PREMIEEKSPERT

Lurer du på noe? Ta kontakt med vår premieekspert. Vi hjelper deg gjerne.

Jan Håvar Haga

Premier og gravering


+47 77 00 25 00

+47 992 58 990

haga@scanmark.no

ØNSKER DU AT VI KONTAKTER DEG?

Ønsker du at vi kontakter deg? Legg igjen ditt navn, telefonnummer og en liten beskrivelse av hva henvendelsen gjelder, så ringer vi deg så snart vi kan.

0 + 1 = ?