KONTAKT OSS

Scanmark er et ledende profileringsselskap i Nord-Norge. Ta kontakt med oss hvis du lurer på hvordan akkurat ditt firma kan profilere seg på best mulig måte.

KONTAKT OSS

SCANMARK HARSTAD

0 + 1 = ?

VÅRE ANSATTE

Ønsker du å kontakte en av våre ansatte direkte? Klikk på knappen for å få kontaktinformasjon til våre dyktige medarbeidere.

OM SCANMARK

Vi er et ledende profileringsselskap i Nord-Norge som har mange års erfaring i bransjen. Det skal være hyggelig og enkelt å handle hos oss, og vi ønsker alltid å gi den beste servicen. Med over 10 000 profilprodukter i nettbutikken har vi et av markedets største sortiment. Vi har et stort showroom hvor vi kan vise deg mange av våre produkter. Kom gjerne innom for en hyggelig profileringsprat – kaffen er klar!

Vi har noe for alle bedrifter og alle anledninger!

På nettsiden vår finner du et stort sortiment av profilprodukter. Vi samarbeider med de beste leverandørene for å kunne tilby profilprodukter i alle prisklasser.

Vi hjelper til med alle typer merking. Ta kontakt med oss hvis du lurer på hvordan akkurat ditt firma kan profilere seg på best mulig måte.

Takket være lang erfaring fra bransjen kan vi gi raske og korrekte svar på spørsmålene dine. At du som kunde er fornøyd, er alltid det viktigste for oss.

SELSKAPSINFO

Juridisk navn
ScanMark Norge AS

Besøksadresse
Nerhågen 4, 9414 Harstad

Postadresse
Nerhågen 4, 9414 Harstad

Org.nummer
914 175 321

Telefon
77 00 25 00

E-post
post@scanmark.no

VÅRE ANSATTE

Profilering

Raymond Grønning

Daglig leder


+47 77 00 25 00

+47 908 44 470

raymond@scanmark.no

Arne Grønning

Gründer/Seniorselger


+47 77 00 25 00

+47 900 88 022

arne@scanmark.no

Aina Lillegård Løtveit

Profilrådgiver


+47 77 00 25 00

+47 997 96 869

aina@scanmark.no

Åse Liv Henningsen

Profilrådgiver


+47 77 00 25 00

+47 901 57 919

aase@scanmark.no

Grafisk

Roland Strand

Grafisk designer RRA


+47 77 00 25 00

+47 984 41 670

roland@scanmark.no

Roger Johnsen

Grafisk designer


+47 77 00 25 00

+47 916 67 199

roger@scanmark.no

Ella Wikevand

Lærling Profileringsdesign


+47 77 00 25 00

ella@scanmark.no

Webdesign

Roland Strand

Grafisk designer RRA


+47 77 00 25 00

+47 984 41 670

roland@scanmark.no

Premier og gravering

Jan Håvar Haga

Premier og gravering


+47 77 00 25 00

+47 992 58 990

haga@scanmark.no

Thor Aasheim

Produksjonsleder


+47 77 00 25 17

produksjon@scanmark.no

Svein Bakken

Produksjonsmedarbeider


+47 77 00 25 17

produksjon@scanmark.no

Dag-ove (DON) Nystad

Produksjonsmedarbeider


+47 77 00 25 17

produksjon@scanmark.no

Administrasjon

Raymond Grønning

Daglig leder


+47 77 00 25 00

+47 908 44 470

raymond@scanmark.no

Arne Grønning

Gründer/Seniorselger


+47 77 00 25 00

+47 900 88 022

arne@scanmark.no

Frank Nilssen

Økonomisjef


+47 77 00 25 00

frank@scanmark.no