Ring oss på 77 00 25 00 eller kontakt en av våre selgere direkte

Salgsavdelingen

Raymond Grønning

Daglig leder

Tlf: 908 44 470
raymond@scanmark.no

Arne Grønning

Gründer/Seniorselger

Tlf: 900 88 022
arne@scanmark.no

Kenneth S. Sørensen

Key Account Manager

Avdelingskontor Tønsberg / kundeansvarlig Forsvaret
Tlf: 970 04 100
kenneth@scanmark.no

Aina Lillegård Løtveit

Salgskonsulent

Tlf: 99796869
aina@scanmark.no

Åse Henningsen

Salgskonsulent

Tlf: 901 57 919
aase@scanmark.no

Astrid-Marie Nygård

Backoffice/salgsstøtte

Tlf: 906 58 801
astrid-marie@scanmark.no

Økonomi/regnskap

Frank Nilssen

Økonomisjef

Tlf: 77 00 25 00
frank@scanmark.no

Produksjonsavdelingen

Thor Aasheim

Produksjonsleder

Tlf: 77 00 25 17
produksjon@scanmark.no

Dag-Ove (DON) Nystad

Produksjonsmedarbeider

Tlf: 77 00 25 17
produksjon@scanmark.no

Svein Bakken

Produksjonsmedarbeider

Tlf: 77 00 25 17
produksjon@scanmark.no

Jan-Håvar Haga

Avdelingsleder Gravering/premier

Tlf: 992 58 990
haga@scanmark.no

Designavdelingen

Roland Strand

Grafisk designer RRA

Tlf: 984 41 670
roland@scanmark.no

Roger Johnsen

Grafisk designer

Tlf: 916 67 199
roger@scanmark.no

André Grønning

Designer

Tlf: 908 29 540
andre@scanmark.no